Ako vybrať ideálny vianočný darček?

Už o mesiac budú najkrajšie sviatky roka – Vianoce. Tiež sa zamýšľate nad tým, ako vybrať pre svojich blízkych ideálny darček? Tak mám pre vás skvelý tip, teraz je aktuálne dokonca len za polovičnú cenu. (Aktualizácia: platilo len do 26.11.2018).

 

 

Čo keby ste sa tento rok vykašľali na všetky mobily, tablety a iné veci, ktoré na vás z reklám odvšadiaľ vyskakujú? Alebo nechali v obchodoch značkové oblečenie či kozmetiku a darovali darček, ktorý nielen poteší, ale ak je dobre využitý, pomôže zlepšiť vám aj obdarovanému život.

Darujte darček, ktorý sa nemôže zničiť ani pokaziť a ktorý vám nemôže nikto ukradnúť.

Darujte sebe aj svojmu blízkemu unikátny kurz z autorského pera šikovnej slovenskej polyglotky a tlmočníčky Lydky Machovej, ktorá v ňom zúročila svoje 18-ročné skúsenosti z učenia jazykov.

Krok za krokom vám podrobne vysvetlí, ako si sami vytvoríte ideálnu metódu na učenie cudzích jazykov, ktorá vás bude baviť, ľahšie tak prekonáte lenivosť a rýchlejšie budete napredovať. Kurz je nadupaný videami s informáciami a tipmi na efektívne a zábavné jazykové vzdelávanie, obsahuje kopu bonusov – jazykové zdroje, ebooky či prednášky polyglotov. Ostanete prekvapení, ako do učenia poriadne našliapnete a potom budete v pokroku nezastaviteľní.

Predstavte si, čo všetko sa zmení vo vašom živote, keď sa konečne posuniete na vyšší level jazykových znalostí – môžete získať lepšie platenú prácu, cestovať po svete bez obáv z jazykovej bariéry, nájsť si priateľov po celom svete, čítať knihy či pozerať filmy v origináli a čokoľvek iné, čo vám ešte napadne.

Najlepšie je, že za cenu jedného dostanete kurzy s prístupom pre dvoch, pre vás aj pre blízkeho. A v zmysle hesla “Ve dvou se to táhne líp” sa môžete učiť spolu, súťažiť a predbiehať sa a zároveň sa vzájomne motivovať.

Kurzy sú dva – pre začiatočníkov a pokročilých, stačí si vybrať, ktorý je pre vás ten pravý.

Oba kurzy sú teraz v Black Friday zľave 50%, ale len na pár dní. Len do pondelka 26.11. trvá táto skvelá ponuka, kde dostanete dva kurzy za cenu jedného a môžete tak urobiť radosť sebe aj niekomu, na kom vám záleží.

Tak neváhajte, s takýmto darčekom určite neurobíte chybu. Alebo sa môžete dohodnúť s kamarátom a cenu za kurz si rozdeliť, takže vás bude stáť len polovicu.   

Samozrejmosťou je 100% garancia vrátenia peňazí, ak by kurz nesplnil vaše očakávania, takže nemáte čo stratiť. Ja som však osobne presvedčená, že kurz bude pre vás úplne super.

JUST PLAY & HAVE FUN!

:-) Rena :-) 

Rena Hlavičková
Mojou vášňou sú cudzie jazyky a baví ma inšpirovať ostatných milovníkov jazykov, ako sa ich naučiť rýchlo, efektívne a zábavne. Viac o mne sa môžete dozvedieť tu
Komentáre
  • E-book 5 pilierov efektívneho učenia cudzích jazykov

    Naučte sa rozprávať rýchlo a zábavne, úspešne sa dohovorte vo svete !

    Jedenkrát až dvakrát mesačne Vám budeme posielať prehľad nových článkov na našom blogu a zaujímavé ponuky a akcie. Ochrana Vašich osobných údajov je u nás na 1. mieste.
  • Najnovšie články
  • Kategórie
  • <div class=“fb-page“ data-href=“https://www.facebook.com/MagnetNaJazyky/“ data-tabs=“timeline“ data-small-header=“false“ data-adapt-container-width=“true“ data-hide-cover=“false“ data-show-facepile=“true“><blockquote cite=“https://www.facebook.com/MagnetNaJazyky/“ class=“fb-xfbml-parse-ignore“><a href=“https://www.facebook.com/MagnetNaJazyky/“>Magnet na jazyky bez jazykovky</a></blockquote></div>